- W związku z ogłoszeniem nowych obostrzeń związanych z pandemią informujemy, iż w naszym kościele nie może być więcej niż 50 osób. Przypominamy i jednocześnie prosimy, aby osoby przebywające wewnątrz świątyni miały założone maseczki zasłaniające usta i nos. Bardzo za to dziękujemy.
- Bp Jacek Jezierski udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. od 18 października do 15 listopada br. osobom chorym i starszym oraz ich opiekunom, a także pracownikom służby zdrowia.
- Dla bezpieczeństwa przyjmijmy zasadę, że po prawej stronie ołtarza, gdzie znajduje się balaska - Wierni będą przyjmować Komunię św. do ust, a po prawej stronie przy ambonie - na rękę. Prosimy o zajmowanie miejsc w kościele stosownie do wyboru.
- W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, a w czwartek św. Jana Pawła II.
- Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
- W zakrystii i kancelarii parafialnej można składać kartki z wypominkami za zmarłych oraz na Mszę św. zbiorową – 2 listopada. Formularze zostały wyłożone przy wyjściu z Kościoła.
- W naszej kaplicy odbywa się codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy w ciągu dnia.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła do nabycia: Niedziela i Gość Niedzielny.
- Skorzystajmy z naszej strony internetowej. Tam na bieżąco można zapoznać się z parafialnymi działaniami oraz obejrzeć transmisje nabożeństw z naszego kościoła.
- W przyszłą niedzielę rozpoczniemy czas zimowy. Przypominamy o przestawianiu zegarków o godzinę do tyłu.
- Wyrażamy wdzięczność za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Przed tygodniem zebraliśmy i przekazaliśmy na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotę 880 zł z przeznaczeniem na stypendia dla młodzieży. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy.
- Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.
Dziękując za wspólną modlitwę życzymy dobrego tygodnia oraz zdrowia duszy i ciała za wstawiennictwem
świętych: Jana Pawła II i Andrzeja Boboli.
Pobierz jako PDF