Serdecznie zapraszamy na koncerty w ramach piętnastej edycji Wieczorów Muzycznych u św. Andrzeja Boboli, które będą się odbywały w naszym kościele w poniedziałki począwszy do 6 lipca do 14 września br. Koncerty te wpisały się już bardzo wyraźnie w cykl letnich propozycji kulturalnych Sopotu. Są one piękna propozycją w czasie wakacyjnego wypoczynku. Honorowy Patronat nad tegoroczna edycją „Wieczorów Muzycznych” objął Metropolita Gdański Abp Tadeusz Wojda oraz Prezydent Miasta Sopotu Pani Magdalena Czarzyńska-Jachim.
Program koncertów:
- 6 lipca godz. 19:00 - jubileusz duo i trio sopot
Małgorzata Skorupa – skrzypce, Anna Sawicka – wiolonczela, Maciej Kacprzak – akordeon - 13 lipca godz. 19:00
Urszula Hazuka – harfa, Julia Pasternak – wiolonczela - 20 lipca godz. 19:00
Monika Dżuła-Radkiewicz – gitara - 27 lipca godz. 19:00
Bartosz Paprot – gitara, Jarosław Madejski – wiolonczela - 3 sierpnia godz. 19:00 - bohaterom powstania warszawskiego
Katarzyna Bąkowska – skrzypce, Anna Sawicka – wiolonczela - 10 sierpnia godz. 19:00
Katarzyna Bąkowska, Tomasz Król – skrzypce - 17 sierpnia godz. 19:00
Dorota Dobrolińska – sopran, Anna Mikolon – fortepian - 24 sierpnia godz. 19:00
Mikołaj Skopek – akordeon - 31 sierpnia godz. 19:00
SaxLooped: Weronika Kalupa – saksofon sopranowy, Michalina Białoskórska – s. altowy, Emilia Pałka – s. tenorowy, Paweł Rogalewski – s. barytonowy - 7 września godz. 19:00 - koncert pamięci ofiar II Wojny Światowej
Wojciech Kondrat, Dominik Urbanowicz – skrzypce, Patryk Purzycki – altówka, Jakub Grzelachowski – wiolonczela - 14 września godz. 19:00
Trecello: Agnieszka Kaszuba, Anna Sawicka, Maria Bohusz – wiolonczele
koncerty prowadzą:
- Anna Sawicka, Kamila Nehrebecka,
- Elżbietą Rosińska
Wstęp wolny